Lanškrounské mažoretky

Vítejte na stránkách Lanškrounských mažoretek !!!

2013

Dvorská jednička 2013

Na letošní 9. ročník této soutěže jsme letos jely trošku s obavami - lépe řečeno s tím, že v mažoretkách nemáme absolutně šanci se umístit. Když jsme viděli startovku, bylo jasný, že se neumístíme do 5. místa ani náhodou.
Soubory účastnící se finále MČR letos poprvé mohly také soutěžit a na pořadí se to projevilo.
Lentilkám se skladba moc povedla, já byla spokojená, protože přehozy se povedly, výhozy s otočkami taky, sem tam něco spadlo, ale to všem, i těm nejlepším.
Říkali jsme si, že bysme se mohli třeba umístit lépe, než jsme původně počítali a nakonec to tak i dopadlo. Lentilky skončili na 4. místě, beztak s naší "smůlou" taktak za třetím místem  :-)
Ale neva, my jsme byli moc spokojení, protože před námi byli vlastně jen finalisti MČR, což je pro nás velký úspěch. Kdyby se neúčastnili, stejně jako loni, mohli jsme být vlastně první   :-)

V pomponech jsme si věřili už víc, i když poté, co jsme viděli skupinu, která jezdí na MČR a její výhozy do vzduchu, jsme začali silně pochybovat o zlaté příčce.
Holky ale skladbu zacvičily perfektně, sál nám opět tleskal a fandil a když jsem viděla porotu, jak se na holky tvářila, v první místo jsem věřila. Při vyhlašování druhého místa holky začaly křičet radostí, protože jim už bylo jasné, že opět budeme "zlatí".
Tentokrát se holky nechaly konečně pořádně unést atmosférou a cestou do šaten skandovaly "Lanškroun, Lanškroun, Lanškroun...."

Atmosféra byla v tento den super, minidiskotéky o přestávkách bezvadný nápad, spokojenost za celý víkend obrovská....
Žádné komentáře
 
Pokud byste chtěli i vy podpořit Lanškrounské mažoretky jakkoukoli formou, budeme moc rádi a předem děkujeme