Lanškrounské mažoretky

Vítejte na stránkách Lanškrounských mažoretek !!!

Psalo se o nás

Lanškrounské mažoretky již podruhé

Lanškrounské Listy 3.7..JPG, (883.21kB)


Ano, již podruhé v letošním roce vystupovaly lanškrounské mažoretky v Dolní Dobrouči. Abych byl konkrétnější, tak skupina Čertice dvakrát přijala pozvání od místních hasičů. Několik členů našeho sboru mělo možnost vidět mažoretky se svítícími hůlkami na jejich vystoupení v Pastvinách a bylo rozhodnuto. To musí vidět i lidé v Dolní Dobrouči. Dne 13.6. 2009 se v Dolní Dobrouči konalo Vítání léta, proto jsme opět oslovili vedoucí Čertic paní Soňu Marešovou s prosbou o pomoc s pořádáním kulturního programu.
 Jak jsem již zmínil, šlo o vystoupení se světelnými efekty. Červeně a modře svítící hůlky bravurně ovládá 13 děvčat. Secvičit a následně i vystupovats takhle velkým počtem děvčat není jednoduché, i účinkování u nás ohrozila nemoc jedné mažoretky. Ale paní Soňa nenechala nic náhodě a zaskočila za chybějící členku, díky tomu mohli lidé v Dolní Dobrouči vidět velice zajímavé vystoupení. Červenomodré obrazce vytvářené rotujícími hůlkami dokonale sladěné s působivou muzikou sklidily veliký úspěch. Mažoretky z Lanškrouna byly odměněny bouřlivým potleskem.
 Tímto bych chtěl Čerticím, jejich vedoucí a všem, kdo je podporují, ještě jednou poděkovat. Děvčata,díky, bylo to perfektní.
 
Přeji Vám hodně úspěchů a podařených vystoupení.
Za hasiče z Dolní Dobrouče Rajnet Rudolf

3.7.2009, Lanškrounské Listy


 
Pokud byste chtěli i vy podpořit Lanškrounské mažoretky jakkoukoli formou, budeme moc rádi a předem děkujeme