Lanškrounské mažoretky

Vítejte na stránkách Lanškrounských mažoretek !!!

Psalo se o nás

Mažoretky na soustředění

Lanškrounské Listy 31.7..JPG, (1.11MB)


Lanškrounské mažoretky Lentilky a Čertice se v druhém týdnu prázdnin vydaly poprvé na týdenní sportovní soustředění do Teplic nad Metují.
Celý týden trénovaly jak svoje skladby na vystoupení, tak nové prvky se zkušenými školiteli. Nechyběly samozřejmě ani výlety do blízkých Teplických a Adršpašských skal, spousta her, soutěží a výletů.
V penzionu se v tentýž čas rekreovali isenioři z moravského Hulína, kteří nás na závěr pobytu poprosili o vystoupení. Nevadilo jim ani, že nemáme kostýmky, společná trička s logem souboru taky vypadala moc pěkně. Předvedly jsme tři skladby,které měly velikánský úspěch, dokonce jevšechny chtěli opakovat...
Nakonec jsme přemluvili i malou sestřičku jedné z Lentilek Markétku Šemberovou, která je také mažoretka, aby zkusila předvést něco z toho, co umí. Na tábořeobkoukala od Čertic mnoho nových složitých cviků a my jen koukali, jak bez problémů předvádí jeden cvik za druhým.Celou čtyřminutovou skladbu improvizovala na neznámou hudbu, ale vůbec jí to nevadilo, naopak se vyžívala v tom, jaký má úspěch, a rozdávala úsměvy do všech stran. Senioři jí totiž stejně jako Lentilkám a Čerticím celou skladbu bouřlivě aplaudovali a neustále pokřikovali pochvalná slova.
Senioři nám moc děkovali za krásné zahájení jejich večera a děvčata od nich jako poděkování dostala sladkosti. Příště už pojedeme raději i s kostýmky, zájem o vystoupení je opravdu všude...
Tímto bych chtěla poděkovat všem maminkám, které se mnou jely jako dozor, a slečně Honzalové, která nám s pomocí DDM připravila a organizovala spoustu krásných a nezapomenutelných her.
Za rok si to určitě zopakujeme, myslím, že se všem tábor moc líbil.
Spousta fotek je k vidění ve fotogalerii na našich webových stránkách
http://lanskrounskemazoretky.webgarden.cz

S. Marešová

31.7.2009,  LL
 
Pokud byste chtěli i vy podpořit Lanškrounské mažoretky jakkoukoli formou, budeme moc rádi a předem děkujeme